• Fotografovanie žiakov - oznam pre rodičov

• Dňa 2.3.2023 sa v ZŠ s MŠ Dubník uskutoční fotografovanie žiakov. Čo sa týka ceny, komplet (6 fotografií) je za 16 eur. Cena samostatných fotiek sa pohybuje od 2 - 7 eur. Súrodenec má komplet za 8 eur.

Prosíme rodičov, aby deti usmernili, či majú záujem o fotgrafie.

• Chrípkové prázdniny

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Dubník oznamuje rodičom a zákonným zástupcom detí a žiakov, že na základe rozhodnutia RÚVZ Nové Zámky sú v dňoch od 07.02.2023 do 10.02.2023 sú z dôvodu vysokej chorobnosti vyhlásené pre žiakov základnej školy CHRÍPKOVÉ PRÁZDNINY. Žiaci sa do školy vrátia 13.02.2023, t.j. v pondelok.

• Súťaž Drahý Pablo Picasso

• Šikovní výtvarníci Denis Garai a Lilla Ivanega z 3.ročníka a Denis Brlai z 5.ročníka pod vedením pani učiteľky Rozsnyóovej vytvorili krásne diela inšpirované slávnym maliarom Pablom Picassom. Zaslúžili si od nás malú pozornosť.

• Milí rodičia, riaditeľstvo ZŠ s MŠ v Dubníku Vám oznamuje, že zajtra (21.12.2022) bude vyučovanie prebiehať podľa rozvrhu. Žiaci končia piatou vyučovacou hodinou (6ta hodina sa neuskutoční z organizačných príčin). ŠKD nebude ani zajtra (21.12.) a ani vo štvrtok (22.12.). Vianočné prázdniny sa začínajú v piatok 23. decembra 2022. Vyučovanie sa opäť obnoví v pondelok 9. januára 2023.

• Chrípkové prázdniny

• Riaditeľstvo ZŠ Dubník Vám oznamuje, že na základe rozhodnutia RÚVZ Nové Zámky sú z dôvodu vysokej chorobnosti vyhlásené pre žiakov základnej školy CHRÍPKOVÉ PRÁZDNINY v trvaní od 14.12.2022 do 20.12.2022. Vyučovanie sa obnoví dňa 21.12.2022 (v stredu).

• Krabice plné lásky

• Chceme sa z úprimného srdca poďakovať žiakom 1.,2.,3. a 8. ročníka a zamestnancom školy, že prispeli na zbierku KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK? Triedni učitelia vyzvali svojich žiakov a spolu plnili krabice drobnosťami, ktoré urobia radosť babičkám a deduškom v zariadení SYMPATHY n. o. v Jasovej. Krásne zabalené ich uložili pod vianočný stromček. Aj takýmto spôsobom učíme deti byť dobroprajnými.

Organizátorka aktivity Mgr. Andrea Kováčová

• Mikuláš v škole

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Mikuláš v škole.

Po rokoch s protipandemickými opatreniami sa pomaly vraciame k tradíciám v škole. Aj tento rok nás navštívil Mikuláš so svojimi pomocníkmi a priniesol deťom okrem parádneho programu aj mikulášske balíčky.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

• Aj tento rok sa organizuje dobrovoľná zbierka, v rámci akcie "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok." Ak máte záujem zapojiť sa, pripravte pre neznámeho starkého /starkú malú krabičku podľa nasledovných inštrukcií v uverejnenom letáčiku. Kedže do krabičky by sme mali vložiť aj kúsok svojej lásky, okrem uvedených vecí sa starký potešia aj peknému sprievodnému listu či obrázku. Ak ste sa rozhodli zapojiť sa, krabice prosím odovzdať do pondelka u p.uč. Kováčovej. Ak sa chcete dozvedieť bližšie info, klik na linky: https://www.kolkolasky.sk/ https://www.kolkolasky.sk/pokyny/

• Burza informácií v Nových Zámkoch

• Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky zorganizoval Burzu informácií, na ktorej sa zúčastnili žiaci 8. a 9. ročníka. Získali tak dôležité informácie o stredných školách v okrese, najmä informácie o študijných odboroch, ktoré vyučujú resp. pripravujú sa vyučovať v novom školskom roku. Stredné školy poukázali aj na prepojenie týchto odborov priamo na prax.

• Ekonástenka

• Výsledkom vyučovania ekológie je aj takáto Ekonástenka, ktorú pod vedením Mgr. Soni Samuelovej vytvorili žiaci 7. ročníka.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Šarkaniáda.

Dnešná akcia sa vydarila na jednotku s hviezdičkou, aj keď bezveterné počasie púšťaniu šarkanov veľmi neprialo. Ďakujeme všetkým organizátorom a rodičom, ktorí sa akcie zúčastnili v hojnom počte. Žiaci ZŠ a MŠ odchádzali plní krásnych zážitkov a s červenými líčkami :)

• Pravda o drogách

• Prostredníctvom interaktívnej besedy PRAVDA O DROGÁCH nám nezisková organizácia SLOVENSKO BEZ DROG poskytla informácie ohľadom drog, aby sme mohli urobiť vlastné slobodné rozhodnutie ŽIŤ ŽIVOT BEZ NICH. Beseda bola zaujímavá a pútavá, žiaci sa do nej aktívne zapájali a my dúfame, že si zapamätali informácie, ktoré im pomôžu žiť zdravo.