• Milí rodičia, riaditeľstvo ZŠ s MŠ v Dubníku Vám oznamuje, že zajtra (21.12.2022) bude vyučovanie prebiehať podľa rozvrhu. Žiaci končia piatou vyučovacou hodinou (6ta hodina sa neuskutoční z organizačných príčin). ŠKD nebude ani zajtra (21.12.) a ani vo štvrtok (22.12.). Vianočné prázdniny sa začínajú v piatok 23. decembra 2022. Vyučovanie sa opäť obnoví v pondelok 9. januára 2023.

• Chrípkové prázdniny

• Riaditeľstvo ZŠ Dubník Vám oznamuje, že na základe rozhodnutia RÚVZ Nové Zámky sú z dôvodu vysokej chorobnosti vyhlásené pre žiakov základnej školy CHRÍPKOVÉ PRÁZDNINY v trvaní od 14.12.2022 do 20.12.2022. Vyučovanie sa obnoví dňa 21.12.2022 (v stredu).

• Krabice plné lásky

• Chceme sa z úprimného srdca poďakovať žiakom 1.,2.,3. a 8. ročníka a zamestnancom školy, že prispeli na zbierku KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK? Triedni učitelia vyzvali svojich žiakov a spolu plnili krabice drobnosťami, ktoré urobia radosť babičkám a deduškom v zariadení SYMPATHY n. o. v Jasovej. Krásne zabalené ich uložili pod vianočný stromček. Aj takýmto spôsobom učíme deti byť dobroprajnými.

Organizátorka aktivity Mgr. Andrea Kováčová

• Mikuláš v škole

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Mikuláš v škole.

Po rokoch s protipandemickými opatreniami sa pomaly vraciame k tradíciám v škole. Aj tento rok nás navštívil Mikuláš so svojimi pomocníkmi a priniesol deťom okrem parádneho programu aj mikulášske balíčky.