• Deň vody

• Projektové vyučovanie na hodinách prírodovedy a biológie pod vedením pani učiteľky A. Vajdovej.

• Model sopky

• Naši šikovní piataci Sofia Majerčíková a Paľko Gajda si pripravili prezentáciu modelu sopky na hodine geografie. Tvorivosti sa medze nekladú.

• Zmeny v školskom semafore platné od 25.02.2022

• Do domácej izolácie ide iba žiak s pozitívnym výsledkom Ag samotestu, jeho spolužiaci naďalej navštevujú školu, pokiaľ neprejavujú príznaky COVID-19, ale musia mať 10 dní prekryté horné dýchacie cesty rúškom alebo respirátorom.

Zrušenie povinnosti nosenia rúšok v triedach, naďalej nosenie v spoločných priestoroch (povinnosť nosiť po izolácii respirátor).

Mimovyučovacie aktivity sa nemusia ďalej organizovať v režime OTP, avšak na základe rozhodnutia ministra je stále potrebné predkladať „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“. Využívanie samotestov pred mimovyučovacími aktivitami je naďalej odporúčané.