• Chrípkové prázdniny

• Na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Nových Zámkoch z dôvodu vysokej chorobnosti budú od 1. februára 2024 do 7. februára 2024 (vrátane) v základnej škole chrípkové prázdniny. Žiaci nastúpia do školy vo štvrtok 8. februára 2024.

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Dubník oznamuje rodičom a žiakom, že z dôvodu vysokej chorobnosti sa skracuje vyučovanie na 5 vyučovacích hodín do odvolania.

V stredu 31.1.2024 sa vyučovanie končí po 4tej vyučovacej hodine, na ktorej budú žiakom rozdané výpisy polročnej klasifikácie. ŠKD v tento deň nebude.

• Beseda s policajtom

• Na našej škole prebehli vo všetkých ročníkoch preventívny aktivity na tému Trestnoprávna zodpovednosť, Šikana, Kyberšikana a internet. Ďakujeme policajnému zboru v Nových Zámkoch za trpezlivosť, zaujímavé informácie a odborný prístup k daným témam.