• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme.

Deň Zeme je deň venovaný Zemi, ktorý sa každoročne koná 22. apríla. Tento sviatok je ovplyvnený pôvodným dňom Zeme, ktorý sa konal počas osláv jarnej rovnodennosti, 21. marca a oslavoval príchod jari. V modernom poňatí ide o ekologicky motivovaný sviatok, upozorňujúci ľudí na vplyv ničenia životného prostredia, a rozvíjajúcu sa diskusiu o možných riešeniach zabrániť znečisteniu.

• Zápis do materskej školy

• Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou v Dubníku oznamuje, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2022/23 sa uskutoční 4. mája 2022  v čase od 10,00 hod. do 15,30 hod. v budove materskej školy.

Deti sa prijímajú na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu a potvrdenia o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast .

Žiadosť o prijatí dieťaťa si môžu zákonní zástupcovia vyzdvihnúť  vopred v MŠ.

Do materskej škole sa prednostne sa prijímajú deti, ktoré dovŕšili piaty rok veku do 31.8.2022 a deti s pokračovaním povinného predprimárneho vzdelávania.

Na zápis si doneste so sebou rodný list dieťaťa a občiansky preukaz zákonného zástupcu.

Zápis môžete uskutočniť aj v eletronickej forme na:

• Jarná výzdoba našej školy

• Žiaci na pracovnom vyučovaní tiež nezaháľajú a vytvorili pod vedením šikovných pedagogogičiek tieto krásne jarou inšpirované ozdôbky.

• Slovenčina hrou

• Zábavné hodiny slovenského jazyka a literatúry na druhom stupni s jazykovými hrami, literárnymi prešmyčkami, doplňovačkami, obrázkovými rébusmi, hádankami, pantomímou, piesňami, prácou s bábkou i novinami, ako aj návšteva školskej knižnice vyčarili neopakovateľnú súťažnú atmosféru a dobrú náladu.