• Jesenné tvorivé dielne

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jesenné tvorivé dielne.

Podarilo sa nám zorganizovať spoločnú akciu pre našich najmenších z materskej školy a žiakov prvého stupňa. Veľmi sa z tejto spolupráce tešíme, ďakujeme všetkým organizátorom a rodičom za poskytnutý materiál na výrobu krásnych jesenných výtvorov.

• Program ku Dňu úcty k starším

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Program ku Dňu úcty k starším.

Šikovní žiaci prvého stupňa si pre seniorov pripravili tanečný program. Tešíme sa, že sme mohli prispieť k osláveniu Dňa úcty k starším, ktorý sa v našej obci pravidelne organizuje. Mesiac Október bol v decembri 1990 Valným zhromaždením Organizácie spojených národov vyhlásený za Mesiac úcty k starším. Tento mesiac je pre nás všetkých pripomienkou, že si máme vážiť a ctiť starých ľudí, dávať im najavo svoju náklonnosť a lásku. Staroba je prirodzenou súčasťou nášho života, nedá sa pred ňou ujsť. Aj tí, ktorí sú dnes seniormi, boli kedysi mladí a plní síl. Rokmi však pribudli na tvárach vrásky, sily pominuli no s prežitými rokmi prišla múdrosť, ktorú nám ďalej podávajú.