• Maškarný ples

• Dňa 8.2.2013 sa v budove ZŠ Dubník uskutočnil Maškarný ples pre žiakov MŠ a ZŠ. Do školy prišlo veľa rodičov a starých rodičov, aby si pozreli masky od výmyslu sveta. Po chodbe školy sa prechádzali čarodejnice, princezné, lienky, šašovia, cukríky, piráti a iné rozprávkové bytosti. Porota mala veľmi ťažkú úlohu pri výbere najkrajších masiek. Nakoniec sa im podarilo vybrať si 6 najkrajších masiek z MŠ a 10 masiek zo ZŠ. Zvláštnu cenu dostala malá zajačica s mrkvičkou, ktorá zaujala všetkých prítomných, napriek tomu, že mala iba dva roky. Nálada bola vynikajúca. O hudbu sa postarali žiaci našej školy. Na konci sme vyhodnotili zber papiera a bateriek. Cenou pre víťazov zberu papiera boli torty a pre víťazov zberu bateriek baterky. Pani učiteľky a páni učitelia pripravili pre deti aj  súťaže a hry, na ktorých sa deti dobre zabavili. Sme radi, že sa nám tento deň vydaril a máme nové spoločné zážitky.

• Pozvánka na Maškarný ples

• Dňa 8.2.2013 sa uskutoční Maškarný ples pre žiakov materskej a základnej školy v priestoroch budovy školy. Začiatok o 9.00.hod.  Srdečne pozývame rodičov aj starých rodičov.

• Zápis do 1. ročníka

• Dňa 4.2. 2013 sa uskutočnil zápis do prvého ročníka v šk.roku 2013/2014. Na zápis prišlo 16 predškolákov spolu so svojimi rodičmi a pani zástupkyňou pre MŠ Kamilou Trévaiovou. Zápis prebehol zaujímavým, netradičným spôsobom, a to rozprávkovou formou. Zápis pripravili p.učiteľky Mgr. Andrea Kováčová, Mgr. Gabriela Pálinkásová a p.učiteľ Mgr. Ladislav Bartha. Predškoláci boli veľmi šikovní, zvládli všetky prekážky. Tešíme sa na stretnutie v septembri !

• Otvorená hodina pre predškolákov a ich rodičov

• Dňa 28.1. 2013 sa uskutočnila otvorená hodina pre predškolákov a ich rodičov. Otvorená hodina bola v prvej triede, pod vedením p. učiteľky Mgr.Gabriely Pálinkásovej.  Žiaci prvej triedy ukázali svoje vedomosti zo slovenského jazyka, čítania, písania a matematiky. Pani učiteľka zapojila do výchovno-vzdelávacieho procesu aj predškolákov. Žiaci prvej triedy ako aj predškoláci boli veľmi šikovní.

• Vznik tejto www stránky

• Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.